Program przeciwpasożytniczy wg dr Clark - zestaw 1

  • Beurteilung hinzufügen:
  • Schlüssel: 9215
  • Verfügbarkeit: Jest Jest
  • szt.
  • 73,15 €
Program przeciwpasożytniczy wg dr Clark
zestaw produktów do zwalczania pasożytów i grzybów w organiźmieJako doskonała metoda roślinna służąca do wydalenia pasożytów z organizmu, sprawdziła się następująca kombinacja:


1. Nalewka z łupin orzecha 200ml
2. Piołun kapsułki 150szt
3. Goździk kapsułki 150szt

Program przeciwpasożytniczy ma szerokie spektrum działania i wysoką skuteczność w zwalczaniu prawie wszystkich pasożytów ludzkich, a szczególnie polecany jest w infekcji trudnych do zwalczenia przywr.

Przywry - Fasciolopsisi buskii

Przywry zaliczają się do gromady siodełkowców, badania nad nimi prowadzone są od roku 1925. Owce, bydło domowe, trzoda chlewna oraz ludzie mogą być „naturalnymi” gospodarzami dorosłych pasożytów, podczas gdy pozostałe stadia rozwoju przebiegają zazwyczaj poza organizmem u gospodarzy wtórnych. Dlaczego jednak w ostatnim czasie kompletne cykle życiowe pijawek przebiegają w organizmie ludzkim i dlaczego wielu lekarzy specjalistów czyni je odpowiedzialnymi za wiele schorzeń (np. badaczka pasożytów dr Hulda Clark)? Powodem jest izopropanol (jak i inne substancje szkodliwe dla środowiska), który obecny jest w wielu środkach spożywczych i chemicznych oraz produktach do pielęgnacji ciała.

 

W celu dokładniejszego wyjaśnienia krótki zarys cyklu przywry:

Dorosła pijawka jelitowa (przywra), Fasciolosis buski, jest jedynym stadium pijawki, które „zazwyczaj” występuje w organizmie ludzkim – i to tylko w jelicie. Wielka pijawka jelitowa jest w części cyklu swojego życia skazana na ślimaka jako gospodarza tymczasowego. Jeżeli jednak w organizmie ludzkim znajdują się izopropanol lub inne substancje szkodliwe dla środowiska jak np. xylol, toluol, metyloetyloketon, propanol, metanol i inne, wówczas także pozostałych pięć stadiów może się w nim rozwijać.

Wyrośnięta pijawka znosi miliony drobnych jajeczek, które poprzez obrażenia tkanek mogą dostać się do krwiobiegu. Z nich wykluwa się drugie stadium pijawki miracydy, które wyposażone są w małe włoski. W zdrowym organizmie ludzkim nie miałyby właściwie szansy na przeżycie i zostałyby zniszczone przez wątrobę lub wydalone wraz ze stolcem.

Wątroba ludzka z izopropanolem we krwi nie ma już zdolności wyniszczenia tych stadiów pijawkowych. Miracydy zagnieżdżają się w tkance i zaczynają rozwijanie małych, żywych kuleczek (promieni), które mają zdolność rozmnażania się.

W ten sposób z jednego jajka powstaje wiele pasożytów, które poprzez krwiobieg mogą zagnieździć się w każdej tkance organizmu. Rozmnażanie to następuje z dużą prędkością.

Po pewnym czasie promienie ponownie zmieniają swoją postać, wytwarzają ogon i znów są w stanie pływać. Stadium to nazywane jest cerkarią.

Cerkarie osadzają się w organizmie w tkance, tracą ogon i zaczynają tworzyć rodzaj kokonu. Od tego momentu nazywane są metacerkariami, dalszy rozwój przebiegałby normalnie na liściu w pobliżu stawu.

Dlatego metacerkarie wytwarzają bardzo grubą skórę, aby przetrwać zimę. Przypuszczalnie to alkohol propylowy rozwiązuje tę skórę i odbiera pijawce w ten sposób ostatnią barierę dla zakończenia gdzieś w organizmie ludzkim swojego pełnego cyklu życia. Po usunięciu skóry w tkance rozwijają się wyrośnięte pijawki. W związku z wielkością tych pijawek (dorosłe stadia można bez problemu zobaczyć gołym okiem) nie dziwi fakt, że w krótkim czasie doprowadzają ludzki organ do stanu chorobowego. Sama myśl o tym, że można być nosicielem tych pasożytów, dla większości ludzi nie jest przyjemna. Według dr Clark szczególnie problematyczna jest sytuacja, jeśli dorosłe pasożyty, które normalnie „specjalizują się” w niektórych organach, osiedlą się w innych organach niż zazwyczaj.


Z zestawie znajdują się następujące produkty:
Łupiny orzecha 200 ml
Piołun 150 kaps
Goździki 150 kaps

Dawkowanie:
łupiny orzecha 2 łyżeczki przed snem lub przed śniadaniem
piołun: 2 razy dziennie po 2 kapsułki
gożdziki: 2 razy dziennie po 2 kapsułki